NASZA OTWARTOŚĆ

SPRAWOZDANIA

Jako młoda fundacja, stawiamy pierwsze kroki w naszej drodze, dążąc do realizacji naszych idei i pomocy potrzebującym. Chociaż jesteśmy jeszcze na początku naszej działalności, chcielibyśmy zapewnić Was, że działamy z pełnym zaangażowaniem i zobowiązaniem.

Chcielibyśmy również podkreślić, że jako nowo powstała organizacja, jeszcze nie mieliśmy okazji przygotować pełnego sprawozdania finansowego. Naszym priorytetem jest przestrzeganie obowiązujących przepisów i przeprowadzenie działań z najwyższą przejrzystością i rzetelnością.

W najbliższych miesiącach planujemy zbierać fundusze, realizować nasze cele i rozwijać się jako fundacja. Będziemy również regularnie informować Was o postępach naszej działalności i jakieś nowości, jakie się pojawią.

Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, zaufanie i dołączenie do naszej inicjatywy. Razem możemy wpłynąć na pozytywną zmianę i pomóc tym, którzy tego potrzebują.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie, jesteśmy otwarci na Wasze opinie i feedback. Razem możemy osiągnąć wiele.

Skip to content